שותפים לדרך...

לקוחות רבים ברחבי העולם ובישראל כבר נהנים מהיתרונות של אימון המוח. לשיפור הזיכרון, הקשב, מהירות העיבוד של המוח ועוד. ישנם לקוחות שבחרו לכתוב לנו על חווית האימון שלהם.

מתלבטים? בואו תראו מה אומרים עלינו לקוחות שלנו והצטרפו לאימון...

BrainHQ ישראל - המוח שלך יגיד תודה!

שיתוף פעולה עם 'בריין טריין'

לאחר בדיקה מדוקדקת של התוכנות הקיימות בשוק גם רשת מכוני הכושר למוח 'בריין טריין' בחרה במערכת BrainHQ ישראל כתוכנת הדגל שלה לאימון המוח. בחדרי הכושר למוח של 'בריין טריין' תוכלו להגיע לחדר הכושר לעבוד עם המערכת בליווי הדרכה, לתרגל באופן עצמאי גם בבית,  ולהנות ממגוון פעילויות אימון המוח במכון. ל'בריין טריין' סניפים רבים במרכז ובצפון.

אימון המוח - שווה בדיקה
המכון הלאומי לשיקום פגיעות ראש בחר במערת BrainHQ כמערכת התרגול המובילה במכון
לקוחות כותבים

מערכת  BrainHQ ישראל צברה בזמן קצר מאות לקוחות מרוצים המתאמנים עצמאית עם המערכת מהבית

בתאריך 09.10.13:

" שלום דקלה,

רציתי לספר לך שאני ממש נהנית מהתוכנה .יש בה תרגילים ממש יעילים ומקדמים, האימון ממש מפעיל את החשיבה. הראיתי אותה גם למרפאה בעיסוק שהייתי אצלה הרבה זמן, בעבר, היא גם אמרה לי שהיא מוצלחת.

-אני שלחתי לה את הכתובת של התוכנה כדי שתראה דוגמא, סיפרתי לה שאני רכשתי ואני מאוד מוצאת בה תועלת ( שזה לא דבר טריוויאלי לתוכנות שמיועדות להיות כאלה ), היא כבר אמרה לי שהיא תמליץ למטופלים שלה.

תודה !!!אני משתמשת בה הרבה !   - בתיה"

בית חולים לוינשטיין בחר ב BrainHQ כתוכנה המובילה

היחידה לריפוי בעיסוק בבית החולים לוינשטיין מקבוצת הכללית, בעלת שם עולמי להערכה וטיפולים קוגניטיביים המיועדים לאפשר למטופלים לחזור לחיים רגילים ועצמאיים עד כמה שניתן, הקימה לפני כשנתיים בבית החולים "חדר כושר למוח" המהווה כלי טיפולי נוסף למטופלים עם פגיעה מוחית נרכשת.
זהו חדר הכושר למוח הראשון מסוגו המופעל בבית חולים ומיועד לשימוש האוכלוסייה המאושפזת. זוהי מסגרת המיועדת למטופלים לאחר ירידה קוגניטיבית בעקבות אירוע מוחי, חבלות מוחיות או מחלות אחרות. BrainHQ ישראל ממשיכה להתרחב ולתת שירות לאוכלוסייה המתמודדת עם תהליך שיקום לאחר פגיעה, בנוסף לשירות לאוכלוסייה הכללית. גם בבית החולים השיקומי ע"ש לוינשטיין קבעו - מערכת BrainHQ ישראל, תהיה המערכת המובילה בחדר הכושר למוח של בית החולים. בתקווה לשפר את איכות חייהם של מטופלים לאחר פגיעה. מטופלים שמשתחררים מאשפוז יוכלו להמשיך ולהנות מתרגול עם המערכת המוכרת גם בבית.

 

מרכז השיקום לנכי צה"ל ביפו עורך מחקר קליני עם BrainHQ

מרכז השיקום לנכי צה"ל ביפו מספק שירותי שיקום לנכי צה"ל נפגעי ראש בתחומי התעסוקה , הטיפול , החברה וההעשרה. המרכז מהווה מענה ייחודי לאוכלוסיית נפגעי הראש ועובד כמודל יחיד במתכונתו זו בארץ ובעולם. לכל משתקם נבנית תוכנית אינדיבידואלית, תוך שיתוף פעולה עימו ובהתאם לצרכיו ולרצונותיו. בימים אלה מתבצע במרכז מחקר שדה מקיף על מערכת Brainhq ישראל בליווי צוות מקצועי בראשות פרופ' אלי וקיל. אנחנו שמחים וגאים להיות חלק במהלך הזה, במטרה לשפר את איכות חייהם של החברים במרכז. נדווח בהמשך על ממצאי המחקר.

© כפיים

אימון המוח, חדר כושר למוח, BrainHQ. נוירופידבק, ביופידבק, ADHD, קשב וריכוז, אימון זיכרון, MCI, טיקים, טורט, חרדת בחינות, אימון קוגניטיבי, CBT, חרדה, תופעות פסיכוסומטיות, היפוכונדר, פסיכוסומטי, דקלה אנדר פוקס, אימון קוגניטיבי, הנחיית אימון קוגניטיבי, קליניקה ברמת השרון, בריין HQ, פסיכולוגית ילדים, פסיכולוגית נוער, פסיכולוגית מבוגרים, פסיכולוג ברמת השרון, ד"ר אנדר פוקס, Posit Science, טיקים קוליים, טיקים מוטוריים, שיקום קוגניטיבי, מיקוד מרפאת קשב וזיכרון, מרפאת זיכרון