קישורים מומלצים

חברת BPI

 

חברת מחקר ופיתוח מסן פרנסיסקו ארה"ב, העובדת בצמוד עם חברת Posit Science להמשך פיתוח ומחקר בתחום הפלסטיות של המוח. מוזמנים להכיר את צוות החוקרים ולגלות אודות מחקרים  מרתקים המתנהלים בשטח.

מכון Brain Train - בריין טריין

מכון בריין טריין בחר בתוכנת BrainHQ ישראל כתוכנה המובילה לאימון המוח ושיפור תהליכים קוגניטיביים.

למכון בריין טריין 8 סניפים במרכז ובצפון.

 

logo.jpg
מיקוד - מרפאת קשב וזיכרון רב מקצועית
החרושת 18 קומה 1 רמת השרון
זמינות תורים גבוהה, מיקום נגיש ונוח. 052-3789718
https://mikud-zikaron.com
חברת Posit Science

 

החברה שיצרה את מערכת brainHQ , משווקת ונותנת שירות למערכת באנגלית. באתר זה תוכלו למצוא קישורים למחקרים מקצועיים ומאמרים בתחום הפלסטיות של המוח, אימון המוח וכן לקבל מידע מקיף אודות כל אחת מהמשימות במערכת brainHQ.

Brain_Shape הוא אימון מוחי-תפקודי אישי, מותאם לצרכיו ולמטרותיו הייחודיים של כל אדם. המטרה: שימור ושיפור תפקוד המוח ואיכות החיים. אימון Brain_Shape כולל התייחסות לכל הגורמים המשפיעים על המצב הקוגניטיבי-תפקודי. האימון שם דגש על הכוונת הלקוח לשימור ולשיפור תפקוד המוח באופן עצמאי בחיי היומיום. לשם כך שילוב של אימון בתוכנה איכותית כגון BrainHQ מומלץ מאד. אנוק פישלר, מייסדת ומנהלת Brain_Shape , היא מרפאה בעיסוק, שמומחיותה היא מניעת ליקויים קוגניטיביים ושיקומם.

© כפיים

אימון המוח, חדר כושר למוח, BrainHQ. נוירופידבק, ביופידבק, ADHD, קשב וריכוז, אימון זיכרון, MCI, טיקים, טורט, חרדת בחינות, אימון קוגניטיבי, CBT, חרדה, תופעות פסיכוסומטיות, היפוכונדר, פסיכוסומטי, דקלה אנדר פוקס, אימון קוגניטיבי, הנחיית אימון קוגניטיבי, קליניקה ברמת השרון, בריין HQ, פסיכולוגית ילדים, פסיכולוגית נוער, פסיכולוגית מבוגרים, פסיכולוג ברמת השרון, ד"ר אנדר פוקס, Posit Science, טיקים קוליים, טיקים מוטוריים, שיקום קוגניטיבי, מיקוד מרפאת קשב וזיכרון, מרפאת זיכרון