אודות brainHQ - ישראל

רק 325 ש"ח (+מע"מ)

למנוי שנתי

אימון קוגניטיבי איכותי, אונליין מבית Posit Science - עכשיו בעברית!
בכל גיל, מכל מחשב, בכל זמן ולכל כיס.
brainHQ - המוח שלכם יגיד תודה!
הקליקו כאן לתחילת אימון חינם​​

brainHQ הנה מערכת אינטרנטית לאימון המוח מבית Posit Science ארה"ב. חשבו על זה כעל חדר כושר פרטי, בו תוכלו לאמן את הזיכרון שלכם ומיומנויות קוגניטיביות נוספות ; במקום את השרירים שלכם.

בדיוק כמו שהגוף דורש טיפול ואימון לאורך החיים, כך גם המוח שלנו. brainHQ מספק את האימון לו המוח שלכם זקוק כדי לתפקד באופן מיטבי.

ב brainHQ יש משימות מגוונות, המאמנות את הקשב, הזיכרון, מהירות העיבוד ומיומנויות בין אישיות - ובקרוב יצטרפו משימות חדשות ותרגילים חדשים נוספים. תרגילים אלה מוכחים מחקרית ומעדויות בשטח, כיוצרי שינוי חיובי משמעותי לבריאות המוח ולכשירותו.

יותר משישים מחקרים פורסמו בכתבי עת מדעיים והראו שbrainHQ עובד!

אנחנו ממליצים להתאמן עם brainHQ בעברית כ 90 דקות בשבוע לתוצאות מיטביות

פרופ' מייק מרזניק - חברת Posit Science

 

פרופ' מרזניק הנו נוירופסיכולוג מהמובילים בתחומו בעולם. חברת Posit Science בניהולו, פיתחה מערכות ממוחשבות מתקדמות, המבוססות על מחקר קליני מקיף ומספר רב של פטנטים רשומים לשיפור תהליכים קוגניטיביים למבוגרים ולאוכלוסיות מיוחדות. מערכת brainHQ הנה פיתוח חדש אונליין, המתאים לכל מי שבריאותו המנטלית חשובה לו. לשיפור מהירת העיבוד, הקשב, הזיכרון, התפיסה ועוד.

מערכת brainHQ מבוססת על תיאורית הפלסטיות של המוח שעיקרה שיש לנו אפשרות ללמוד ולשפר מיומנויות בכל גיל. המוח הוא גמיש ויכול להשתנות בעקבות אימון עקבי ושיטתי.

מוזמנים לתרגל חינם!

מעל 60 מחקרים בספרות המקצועית מראים - brainHQ עובד!

ד"ר דקלה אנדר פוקס - חברת 'כפיים'

ד"ר  דקלה אנדר פוקס, בעלת תואר שלישי בפסיכולוגיה מאוניב' בר אילן הקימה את חברת 'כפיים - כלים פסיכולוגיים וחינוכיים מבוססי מחקר' בשנת 2008 כנציגת חברת Scientific Learning - חברה 'אחות' ל Posit Science מסן פרנסיסקו. דקלה תרגמה את מערכת brainHQ לעברית וערכה התאמות תוכן לקהל הישראלי.

חברת 'כפיים' הנה המשווקת ונותנת השירות הבלעדית של brainHQ בישראל.

חוקרים המעוניינים לעשות שימוש במערכת brainHQ במחקריהם, מוזמנים ליצור קשר.